Liturgiczne

Szaty liturgiczne to odzież, którą duchowni zakładają podczas mszy. Podkreślają one znaczenie funkcji osoby, która je nosi. Stroje liturgiczne budują odpowiedni nastrój i pomagają kapłanom oraz wiernym przeżywać podniosłe chwile podczas mszy świętej. Zamówisz u nas alby, kapy, komże, ornaty oraz stuły.

Szaty liturgiczne uszyte z wysokogatunkowych materiałów

Każda szata liturgiczna z naszego sklepu została uszyta z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Doskonałej jakości materiały zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Świetnie przepuszczają powietrze i bardzo dobrze dopasowują się do sylwetki. Dokładne informacje na temat produktów znajdziesz w opisach. Warto się z nimi zapoznać, by móc wybrać to, co najbardziej Wam odpowiada. Jeśli potrzebujecie porady, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie pomożemy.

Profesjonalnie przygotowana oferta

Wyróżnia nas bogate doświadczenie – w branży działamy już od 1988 roku. Zapewniamy szeroki asortyment produktów. W naszej ofercie dostępne są również koszule kapłańskie i bielizna kielichowa. Oferujemy także stroje komunijne oraz dodatki. Wszystko zamówić można w przystępnych cenach, zapewniamy również sprawną wysyłkę.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w MIRO-MAR!