Rękawiczki

Rękawiczki komunijne w sklepie Miro-Mar – sprawdź naszą ofertę

Rękawiczki komunijne są piękną ozdobą dziewczęcego stroju komunijnego. To klasyczny dodatek, który nadaje kreacji subtelności, a zarazem elegancji, podkreślając tym samym charakter tej ważnej uroczystości.

Rękawiczki do Pierwszej Komunii Świętej występują w dwóch rodzajach. Wyróżniamy:

  • rękawiczki klasyczne,
  • rękawiczki  na palec.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale, wykorzystując przy tym materiały wysokiej jakości. Dlatego rękawiczki komunijne Miro-Mar, poza tym, że wyglądają przepięknie, są także bardzo przyjemne w dotyku. Zależy nam bowiem na tym, aby nasze produkty, które towarzyszą dzieciom w tak ważnym dniu, były wygodne podczas noszenia. Każdego dnia dbamy więc o to, by nasze dodatki komunijne wyróżniały się najwyższą jakością i komfortem w czasie ich użytkowania.

Klasyczne rękawiczki komunijne dla dziewczynek – styl i klasa.

Rękawiczki  wykonujemy z elastycznej i wytrzymałej tkaniny wysokiej jakości, która idealnie dopasowuje się do kształtu dziewczęcych dłoni.

W naszej ofercie znajdują się zarówno modele rękawiczek z subtelnymi zdobieniami, jak biała koronka lub biały haft oraz modele z uroczymi, kolorowymi dodatkami w kształcie kwiatów.

Rękawiczki komunijne na palec – sprawdź naszą ofertę.

Rękawiczki  na palec to doskonała alternatywa dla klasycznych rękawiczek.Są nowoczesne, a przy tym równie eleganckie i efektowne. Zakłada się je na jeden palec za pomocą delikatnego łańcuszka z perełek bądź delikatnej gumeczki.

Oferujemy szeroki wybór rękawiczek ozdobionych wspaniałym haftem, koronką, motywami kwiatowymi, cyrkoniami lub perełkami. Odpowiednio dobrane rękawiczki dodadzą komunijnej stylizacji jeszcze bardziej odświętnego charakteru.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych produktów – oferowane przez nas sukienki komunijne i ozdoby do włosów sprawią, że dzień Pierwszej Komunii Świętej będzie naprawdę wyjątkowy.