Dla dziewczynki

Stroje komunijne dla dziewczynek

Miro-Mar – sklep z akcesoriami komunijnymi dla dziewczynek

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu małego człowieka. Nic więc dziwnego, że każda dziewczynka chce się wtedy czuć pięknie i wyjątkowo. Zwłaszcza, że w Polsce obchodzimy ten dzień naprawdę uroczyście. Ozdobny wianek, cudowna sukienka, eleganckie obuwie –pomożemy Ci sprawić, że Pierwsza Komunia będzie spełnieniem wszystkich marzeń Twojej córeczki.

Miro-Mar to sklep z rzeczami komunijnymi, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • najpiękniejsze sukienki komunijne–posiadamy zarówno klasyczne sukienki komunijne, jak i wyjątkowo ozdobne modele. Jesteśmy przekonani, że każda mała księżniczka znajdzie u nas sukienkę, która skradnie jej serce!
  • bolerka komunijne – bolerka i pelerynki na Komunię przydadzą się zwłaszcza podczas ceremonii w Kościele. Bywają także niezastąpione podczas przyjęcia komunijnego, kiedy aura za oknem nie jest najprzyjemniejsza.
  • bielizna komunijna dla dziewczynekrajstopy na komunię i wygodna bielizna to podstawa. Oferujemy komfortowe, bawełniane komplety bielizny, które składają się z podkoszulka i fig.

Sklep z dodatkami na Pierwszą Komunię Świętą – sprawdź naszą ofertę!

Doskonale rozumiemy, że strój na komunię to nie wszystko.Do pełnej oprawy należy dobrać także pasujące dodatki. Dlatego oferta naszego sklepu wyposażona jest we wszystkie elementy potrzebne do skompletowania pełnego zestawu na Pierwszą Komunię Świętą.

W Miro-Mar znajdziesz cudowne wianki komunijne i opaski komunijne oraz pasujące ozdoby na rękę. Całość stylizacji harmonijnie dopełniają rękawiczki i torebki na Komunię Świętą.

Buty komunijne dla dziewczynek – sklep Miro-Mar.

Buty komunijne dla dziewczynki  to bardzo ważna kwestia. Trzeba bowiem znaleźć kompromis między tym, co eleganckie i odświętne, a komfortowe. Dlatego w Miro-Mar oferujemy wyłącznie najlepszej jakości, wyselekcjonowane obuwie komunijne. Niewielki obcas zapewnia wygodę w użytkowaniu, a bogaty wybór zdobień sprawia, że każda dziewczynka znajdzie tę jedną, wymarzoną parę!

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!