Sklep

Miro-Mar to sklep z rzeczami komunijnymi, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • najpiękniejsze sukienki komunijne–posiadamy zarówno klasyczne sukienki komunijne, jak i wyjątkowo ozdobne modele. Jesteśmy przekonani, że każda mała księżniczka znajdzie u nas sukienkę, która skradnie jej serce!
  • bolerka komunijne – bolerka i pelerynki na Komunię przydadzą się zwłaszcza podczas ceremonii w Kościele. Bywają także niezastąpione podczas przyjęcia komunijnego, kiedy aura za oknem nie jest najprzyjemniejsza.
  • bielizna komunijna dla dziewczynekrajstopy na komunię i wygodna bielizna to podstawa. Oferujemy komfortowe, bawełniane komplety bielizny, które składają się z podkoszulka i fig.

Sklep z dodatkami na Pierwszą Komunię Świętą – sprawdź naszą ofertę!

Doskonale rozumiemy, że strój na komunię to nie wszystko.Do pełnej oprawy należy dobrać także pasujące dodatki. Dlatego oferta naszego sklepu wyposażona jest we wszystkie elementy potrzebne do skompletowania pełnego zestawu na Pierwszą Komunię Świętą.

W Miro-Mar znajdziesz cudowne wianki komunijne i opaski komunijne oraz pasujące ozdoby na rękę. Całość stylizacji harmonijnie dopełniają rękawiczki i torebki na Komunię Świętą.